KONTROLA JAKOŚCI W NIEMCZECH - praca dla par, kobiet, mężczyzn

S&A Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej S&A Sp.z.o.o działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 5 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

W związku z silnymi relacjami biznesowymi na arenie międzynarodowej, dla naszego klienta- lidera w branży Automotive w Niemczech, poszukujemy pracowitych osób na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI.

OPIS PRACY:

  • przeprowadzenie oględzin produktu
  • ułożeniu ich na środek transportu zgodnie ze specyfikacją
  • przeprowadzenie testów zgodnie ze specyfikacją w systemie

OFERUJEMY:

  • stawka 16 euro/h - dla osoby ze znajomością języka niemieckiego B1
  • stawka 13 euro/h - dla osoby bez znajomości języka
  • darmowe zakwaterowanie
  • dodatek 100 euro do każdej wypłaty dla osoby z samochodem

Wymagania

WYMAGANIA:

  • znajomość języka nimieckiego B1
  • samochód na dojazdy do pracy
  • zaangażowanie

Prezentacja firmy

Agencja pracy tymczasowej S&A Sp.z.o.o działa na terenie Polski i Europy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive