Opis stanowiska pracy

Oferta współpracy :

Stanowisko : Konsultant / Doradca Finansowy
Wymiar czasu pracy : Nienormowany (Poniedziałek - Piątek)

Zadania :

Reprezentowanie Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o.
Utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami
Pozyskiwanie oraz obsługa nowych klientów
Prowadzenie serwisu dla pozyskanych klientów

Oferujemy Panu/i :

możliwość pracy w młodym i ambitnym zespole
solidne kształcenie w ramach systemu szkoleniowego
niezbędne narzędzia pracy
konferencje z udziałem specjalistów z rynku finansowego
atrakcyjne i odpowiadające osiągnięciom wynagrodzenie
wyjazdy w szkolenia zagraniczne dla najlepszych

Prezentacja firmy

Ogólnopolska firma od 25 lat oferuje klientom indywidualnym oraz instytu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
konkursy, wyjazdy, nagrody
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Doradztwo / Konsulting