Konsultant z językiem francuskim

Katowice, śląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Katowice

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów w sektorze technologii, działająca w 5 krajach na 3 kontynentach.

Nasi klienci, jako Global Delivery Center, ich pracownicy wykonują zadania dla klientów zagranicznych, głównie w języku francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim. To umiejętności i efektywność zespołu determinują mocne strony polskiego oddziału, który w swoich założeniach kładzie nacisk na otwartość na różne kultury, środowiska i doświadczenia zawodowe.

Biorąc pod uwagę naszą działalność na polskim rynku, poszukujemy Konsultantów do projektu od jednego z naszych Klientów oferujących usługi IT na rynku europejskim

Informacje o ofercie:

  • Rodzaj pracy: Praca biurowa (analityczna, wsparcie klientów)
  • Branża: IT (nie wymagamy doświadczenia)
  • Lokalizacja: centrum Katowic
  • System pracy: podstawowy 8-godzinny (pndz-pt, 1 raz w miesiącu weekend* )
  • Godziny pracy: między 7.00 a 19.00*
  • Język pracy: polski, francuski (angielski *– mile widziany)
  • Umowa o pracę na 3-mies. okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony po 3 miesiącach
  • Wynagrodzenie podstawowe: 3200zł brutto, przy umowie na czas nieokreślony 3500-4000zł brutto
  • * w zależności od projektu

Twoje zadania:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem dostępnych narzędzi użytkowników
  • Określenie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń
  • Kontakt mailowy/telefoniczny z pracownikami z Francji
  • Wypełnianie raportów z działań
  • Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji
  • Obsługa narzędzi biznesowych firm francuskich (klienta)

Co musisz wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?

  • Posiadać bardzo dobrą znajomość j. francuskiego (poziom min. B2+ lub więcej)
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwość wykorzystywania obu języków)
  • Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera (Windows, MS Office
  • Być dyspozycyjny/a do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy (dni i godziny pracy do ustalenia)

Wymagania

Oferujemy:

  • Nieformalna atmosfera - chcemy, abyś czuł się z nami komfortowo
  • Brak ubioru - wybór ubrania w pracy jest twoim wyborem
  • Prywatna opieka zdrowotna - szanujemy Twoje zdrowie
  • Bezpłatne kursy językowe w języku francuskim i angielskim - dzięki czemu możesz rozwijać swoje umiejętności językowe
  • Umowa o pracę - ponieważ chcielibyśmy pracować z tobą przez długi czas
  • Środowisko międzynarodowe - szansa na codzienny kontakt z językiem obcym
  • Ciekawe wydarzenia organizowane w biurze i na zewnątrz - abyś mógł do nas dołączyć
  • Dobrze wyposażony pokój relaksacyjny - dzięki czemu możesz odpocząć podczas przerwy w pracy
  • Szkolenia techniczne i handlowe - nie potrzebujemy doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca IT - Konsulting