Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Konsultant w zespole E-Sales

Samsonowicza 11, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Netia S.A.

Opis stanowiska pracy

Osoba współpracująca z nami będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż usług klientom, którzy złożyli zapytanie ofertowe przez Internet
  • prowadzenie negocjacji z Klientami, dobór najlepszej oferty,
  • obsługa aplikacji wewnętrznych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej lub obsłudze klienta,
  • gotowości do współpracy w systemie zmianowym,
  • motywacji i zaangażowania w pracę,
  • dobrej komunikacji i umiejętności bronienia swoich racji,
  • nastawienia na realizację celów.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenia
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji dzięki licznym szkoleniom prowadzonym przez doświadczonych Trenerów
  • stawkę podstawową 13 zł/h oraz prowizje powiązane ściśle z osiąganymi wynikami

Wymagania

Godziny: 8:00- 22:00 w systemie zmianowym

Netia jest jednym z największych i najszybciej rozwijającym się operatorem... telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Elektronika / Telekomunikacja