Konsultant Telefoniczny - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze ¾ etatu
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjne premie
  • świadczenia pozapłacowe, m.in. kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit MultiSport
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00, 9:00-15:00, 14:00-20:00
  • profesjonalne szkolenie wdrażające z zakresu produktów oraz technik sprzedaży i obsługi klienta
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

ZADANIA

  • telefoniczna obsługa klientów z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych
  • udzielanie informacji na temat aktualnych ofert
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

OCZEKIWANIA

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • wykształcenie co najmniej średnie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie zwlekaj, APLIKUJ! Czekamy na Ciebie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 506 561 604.
Zapraszamy także do naszego biura w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 31.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.