Konsultant telefoniczny Banku Pekao

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Centrum Bankowości Bezpośredniej - spółka Banku Pekao S.A.
Najlepsze Contact Center w Polsce

Posiadamy Statuetki Telemarketera Roku 2017 w trzech Kategoriach:
Obsługa Klienta, HelpDesk, Inne Projekty!

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Telefoniczny kontakt z Klientami Banku Pekao
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek Banku oraz zachęcanie do skorzystania z produktów i usług bankowych dostosowanych do potrzeb Klienta

Oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia – warunek konieczny :)
  • Chęci rozwoju w bankowości, nawet jeśli to początek Twojej kariery zawodowej
  • Komunikatywności
  • Dyspozycyjności miesięcznej na poziomie 120 godzin (lub więcej), a jeżeli wolisz pracować w godz. popołudniowo-wieczornych – wystarczy nawet 80 godzin
  • Entuzjazmu i zaangażowania (bez względu na to ile masz lat) – w naszej Firmie doceniamy doświadczenie osób starszych, jak również zapał osób młodych

Oferujemy:

  • Stawkę za godzinę pracy między 14-20 zł + liczne bonusy finansowe za wyniki sprzedażowe i/lub jakościowe
  • Za skutecznie poleconą osobę do pracy u nas - nawet dodatkowo 1000 zł za każdą osobę!
  • Pakiet atrakcyjnych szkoleń, za które to my Tobie płacimy
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w Grupie kapitałowej Banku Pekao
  • Preferencyjną ofertę produktów bankowych i ubezpieczeniowych
  • Możliwość wyboru godzin pracy - u nas łatwo pogodzisz pracę z nauką, obowiązkami rodzicielskimi czy realizacją swoich pasji
Zobacz jak pracujemy i dołącz do nas na FB: www.facebook.com/cbbcontactcenter

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie swojego CV poprzez przycisk Aplikuj
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.