Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Konsultant systemów ERP

Od: Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Polsoft Engineering to jeden z głównych dostawców systemów ERP dla branży dystrybucji farmaceutycznej z 30 letnim doświadczeniem na rynku. Jeżeli rozumiesz zarówno IT, jak i biznesową stronę procesów, lubisz śledzić i optymalizować procesy oraz dotrzymywać uzgodnionych terminów? Jesteś osobą, której szukamy.

Zadania:

  • wykonywanie analiz biznesowych oraz projektowanie nowych rozwiązań,
  • analiza i szukanie rozwiązań problemów związanych z rozwojem aplikacji i systemów,
  • tworzenie dokumentacji związanej z budowanymi rozwiązaniami,
  • uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań,
  • aktywna współpraca z zespołami analityków, programistów, testerów i serwisantów,
  • wdrażanie modułów z obszaru logistyki i finansów,
  • konfigurowanie, modyfikacja ustawień funkcjonalności systemu pod kątem potrzeb Klienta,
  • przygotowanie i przeprowadzanie szkoleń,
  • wsparcie działu serwisu.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub ekonomiczne,
  • znajomość procesów zachodzących w podmiotach gospodarczych i umiejętność ich analizy dla potrzeb wdrożeniowych,
  • umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • podstawowa znajomość języka SQL,
  • proaktywna postawa,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy.

Oferujemy:

  • pracę zdalną/hybrydową
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia ),
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • umowę o pracę
  • rozbudowany pakiet socjalny!
    - karty Multisport Classic/Plus
    - opieka medyczna
    - ubezpieczenia grupowe
  • pracę w komfortowych warunkach:
    - klimatyzowane wnętrza,
    - gwarantowane miejsce parkingowe,
    - bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych,
    - wyposażona kuchnia i jadalnia
    - pyszne obiady w formie cateringu
  • „rowerownię” – miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower, zostawisz sportowe ubranie, weźmiesz odświeżający prysznic i przebierzesz się w „cywilne” ciuchy.
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne :)
  • imprezy sportowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.