Konsultant Serwisu Oprogramowania

Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie problemów IT związanych z funkcjonowaniem aplikacji mobilnych oraz systemów ERP
  • wsparcie klientów w zakresie działania wdrożonych aplikacji i systemów IT
  • analizowanie, replikacja i raportowanie zgłoszeń do działu programistycznego
  • wykonywanie dokumentacji dla systemów informatycznych produkowanych i wdrażanych przez Polsoft,
  • uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem systemu
  • utrzymywanie środowisk testowych

Główne wymagania stawiane Kandydatom to:

  • znajomość programów do zarządzania firmą
  • umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • rozumienie zasad dokumentowania systemów informatycznych
  • zapał do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w siedzibie Firmy w Katowicach
  • możliwość pracy zdalnej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia )
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • umowę o pracę lub B2B
  • rozbudowany pakiet socjalny!
    • karty Multisport Classic/Plus
    • opieka medyczna
    • język angielski
    • ubezpieczenia grupowe
  • pracę w komfortowych warunkach:
    • klimatyzowane wnętrza
    • gwarantowane miejsce parkingowe
    • bardzo dobry dojazd do wszystkich szlaków komunikacyjnych
    • wyposażona kuchnia i jadalnia
    • pyszne obiady w formie caternigu
  • „rowerownię” – miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower, zostawisz sportowe ubranie, weźmiesz odświeżający prysznic i przebierzesz się w „cywilne” ciuchy.
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne :)
  • imprezy sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.