Żabka Polska Sp. z o.o.
To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Konsultant SAP MM

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • Ścisłą współpraca z organizacją w zakresie tworzenie innowacyjnych rozwiązań w obszarze gospodarki materiałowej (SAP MM) i danych podstawowych
  • Udział w spotkaniach projektowych, definiowanie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych wprowadzanych rozwiązań
  • Koordynacja prac partnerów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Realizacja testów FUT i nadzór nad testami UAT
  • Wsparcie wewnętrznego zespołu developerów w realizacji wypracowanych rozwiązań
  • Bieżąca analiza nowych rozwiązań i technologii pojawiających się na rynku
  • Prowadzenie małych projektów rozwojowych w obszarze finansów
  • Optymalizacja bieżących procesów poprzez proponowanie innowacyjnych rozwiązań
  • Wsparcie w rozwiązywaniu błędów

Oczekiwania:

  • Doświadczenie minimum 5 lat jako konsultant SAP MM
  • Doświadczenie w implementacji modułów MM/WM
  • Wiedza cross modułowa w zakresie obszarów SD/MM/FI/Retail
  • Umiejętność interpretacji kodu ABAP - mile widziane
  • Znajomość rozwiązań RPA – miele widziane
  • Znajmość SAP S4/HANA IS for Retail – mile widziane
  • Doskonała komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • Nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta biznesowego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – mile widziane
  • Umiejętność zarządzania projektami, praca w zespołach macierzowych – mile widziane

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w zespole osób nastawionych na cel
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".