Konsultant SAP (junior/mid)

Hays Poland

Opole, opolskie

Hays Poland

Opole
Opole
NR REF.: 1070212

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego klienta z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta SAP (junior/mid).

Lokalizacja: Opole, okazjonalne podróże do Niemiec Iub/i krajów skandynawskich
Rodzaj umowy: kontrakt, współpraca długofalowa
Stawka: 100 zł netto + VAT/h – do negocjacji

Obowiązki:
• wsparcie użytkowników SAP,
• zapewnianie rozwiązań incydentów,
• wprowadzenie zmian w systemie SAP,
• wsparcie Senior Konsultanta w nowych projektach i wdrożeniach,
• możliwe okazjonalne podróże do Niemiec Iub/i krajów skandynawskich.

Oczekiwania:
• co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku junior konsultanta albo kluczowego użytkownika SAP w obszarze logistyki, finansów, produkcji lub hurtowni danych,
• znajomość i doświadczenie w pracy w przynajmniej jednym z modułów SAP FI/CO, MM, SD, CRM, BW,
• doświadczenie implementacji SAP,
• umiejętność komunikacji w języku angielskim.

Mile widziane będą:
• umiejętność komunikacji w języku niemieckim.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju i pracy w prestiżowym środowisku,
• wsparcie merytoryczne i pracę w doświadczonym zespole,
• udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
• wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
• ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy,
• preferencyjne warunki na benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
• elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland