Konsultant /Rekruter

Katowice, śląskie

Link Consulting

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Skuteczne docieranie do potencjalnych kandydatów,
  • Selekcja kandydatów: analiza CV, preselekcja kandydatów pod kątem danego stanowiska, indywidualne rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami,
  • Aktywność na branżowych portalach społecznościowych, redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń,
  • Przetwarzanie, systematyzowanie i raportowanie informacji w procesach.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Doświadczenie w rekrutacjach,
  • Znajomość poruszania się w środowisku internetowym,
  • Samodzielność i koncentracja na powierzonych zadaniach,
  • Znajomość MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Wymagania

  • Stabilną pracę w małym i przyjaznym zespole
  • Nowoczesne środowisko biurowe i narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego.
Wiemy jak trudno znaleźć... satysfakcjonującą pracę, która byłaby zwieńczeniem dotychczasowych starań, dlatego posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy dopasować ofertę pracy optymalną do Twoich kwalifikacji, doświadczenia i profilu osobowościowo-zawodowego. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz wykwalifikowani psycholodzy i trenerzy, dzięki czemu dbamy
o to, aby umożliwić Ci rozwój zawodowy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca HR / Kadry / Rekrutacja