Konsultant / Rekruter

Link Consulting

Katowice, śląskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r.

Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Konsultant/Rekruter

Kod ref. KRL-04/2018

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Skuteczne docieranie do potencjalnych kandydatów,
  • Selekcja kandydatów: analiza CV, preselekcja kandydatów pod kątem danego stanowiska, indywidualne rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami,
  • Przetwarzanie, systematyzowanie i raportowanie informacji w procesach.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Doświadczenie w rekrutacjach,
  • Znajomość poruszania się w środowisku internetowym,
  • Samodzielność i koncentracja na powierzonych zadaniach,
  • Znajomość MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w małym i przyjaznym zespole
  • Nowoczesne środowisko biurowe i narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie CV z podaniem kodu referencyjnego a pomocą przycisku "aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.