Opis stanowiska pracy

- przygotowanie opinii podatkowych,

- analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa dla oceny skutków podatkowych i

poszukiwania rozwiązań dla klientów,

- przygotowywanie odpowiedzi do organów podatkowych, wniosków o interpretację,

pism procesowych,

- bieżąca współpraca z klientami,

- wsparcie podatkowe biura księgowego w zakresie zagadnień prawno-podatkowych.

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczanie w obszarze podatkowym,

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i

rachunkowość),

- znajomość przepisów prawa podatkowego i umiejętność ich praktycznego

zastosowania,

- mile widziana wiedza z zakresu księgowości,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- umiejętność pracy zespołowej,

- chęć rozwoju w zakresie doradztwa podatkowego.

Oferujemy:

- udział w interesujących, międzynarodowych projektach,

- rozwój zawodowy, pod okiem doświadczonych prawników,

- wsparcie merytoryczne z zakresu podatków i prawa,

- pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa