Konsultant pierwszej linii wsparcia z j. angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów międzynarodowych, drogą telefoniczną, mailową i /lub systemową w zależności od projektu

  • Zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Utrzymanie proaktywnej komunikacji z klientem

  • Delegowanie i eskalacja zgłoszeń w razie potrzeby

  • Kontakt z klientem anglojęzycznym

Wymagania pracodawcy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów

  • Dobra umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • Zainteresowanie pracą w branży IT

Pracodawca oferuje
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży IT

  • Umowę o pracę

  • Pracę stacjonarną / hybrydową (Poznań)

  • Pracę na pełny etat, lub część etatu

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Możliwość rozwoju w dziedzinie IT

  • 1-miesięczne szkolenie wdrożeniowe

  • Pracę zmianową w przedziale godzinowym między 6:00 a 20:00

  • Benefity:

  • Programy rozwoju kariery

  • System szkoleniowy zapewniający możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • System kafeteryjny

  • Kursy językowe

  • Bonus relokacyjny

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials