Konsultant IT z językiem niemieckim

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem języków obcych,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży IT,
  • szkolenie wstępne dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bezpłatne lekcje języków obcych w małych grupach.

Obowiązki

  • Obsługa klientów w języku niemieckim i angielskim
  • Zarządzanie przychodzącymi zgłoszeniami zgodnie z dostarczonymi procedurami.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane
  • doświadczenie w branży IT - mile widziane
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • chęć rozwoju kompetencji informatycznych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Chcesz poznać nas lepiej?
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.soprasteria.pl
i profil na FB https://www.facebook.com/SoprasteriaPolska