Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.

KONSULTANT INFOLINII

Łódź, łódzkie

Żak

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • Lubisz kontakt z klientem?
  • Jesteś komunikatywny i otwarty?
  • Lubisz rozwiązywać problemy?

Już dziś aplikuj na stanowisko:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • telefoniczna, kompleksowa obsługa sprzedażowa infolinii,
  • sprzedaż zainteresowanym klientom pakietów i usług firmy,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami,
  • dbałość o jakość udzielonych informacji,
  • obsługa korespondencji elektronicznej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie,
  • nastawienie na cel,
  • komunikatywność, otwartość,
  • dobra obsługa komputera,
  • nienaganna dykcja,
  • wysoka kultura osobista.

Wymagania

Oferujemy:

  • dynamiczną i pełną wyzwań pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku,
  • szkolenia i wsparcie w trakcie pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • premie uznaniowe.

Jesteśmy ogólnopolską firmą edukacyjną z 15 letnią tradycją. Swoje oddziały mamy w 80... miastach w Polsce. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia i bogatą ofertę edukacyjną. Nasi pracownicy to grono młodych, zaangażowanych osób, potrafiących stworzyć unikalną atmosferę pracy. Mówią o nas, że jesteśmy najlepsi.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Administracja biurowa