Konsultant Infolinii - połączenia przychodzące

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA

  • posprzedażna obsługa klientów z zachowaniem standardów jakościowych (połączenia przychodzące)
  • kontrola napływających zgłoszeń i ich bieżąca realizacja
  • monitorowanie i zgłaszanie wszelkich niezgodności dot. obsługiwanych procesów
  • sporadyczna telefoniczna dosprzedaż lub udzielanie informacji na temat nowych ofert
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

OCZEKIWANIA

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy z klientem oraz budowania trwałych relacji
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy-zlecenia (według Twoich preferencji)
  • pracę na cały etat lub część etatu oraz elastyczny grafik, który dopasujesz do swoich potrzeb
  • wolne weekendy oraz święta - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • początkowe wynagrodzenie 14 zł brutto/godz. oraz atrakcyjny system premiowy, a dla chętnych możliwość ustalenia dodatkowo płatnych nadgodzin
  • wyjścia integracyjne oraz możliwość udziału w atrakcyjnych konkursach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę awansu
  • profesjonalne szkolenie wdrażające oraz stałą opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.