Konsultant HR (j. niemiecki)

Wrocław, dolnośląskie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0039488

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja pracowników w celu oddelegowania do Niemiec
  • zawieranie umów z pracownikami
  • koordynacja i opieka zdalna nad pracownikami oddelegowanymi do Niemiec
  • weryfikacja raportów godzin przepracowanych przez personel oddelegowany
  • kontakt z klientem w celu zapewnienia poprawnego przebiegu oddelegowania
  • raportowanie do kierownika działu

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1/B2
  • umiejętności komunikacyjne i budowanie relacji
  • nastawienie na realizację stawianych celów
  • bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki płacowe (wynagrodzenie stałe + premie)
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • praca przy międzynarodowych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość pracy zdalnej/hybrydowo

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca HR / Kadry / Rekrutacja