Oferta wyróżniona

Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

Szczecin, zachodniopomorskie

Arvato Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Praca Konsultanta ds. Wsparcia Technicznego polega na rozwiązywaniu zapytań technicznych we współpracy z wewnętrznymi działami obsługi klienta – firma Microsoft. Nie prowadzimy sprzedaży.

Jeśli chcesz mieć:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • 50 minut płatnej przerwy w czasie dnia pracy
  • bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowe Lynda.com
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • urozmaicony pakiet socjalny – sport, rozrywka i/lub dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • realną możliwość awansu
  • pełen trening przygotowujący do pracy
  • stały kontakt z językami obcymi

Jeśli masz:

  • zaawansowaną znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie/doświadczenie/zamiłowanie w zakresie informatyki
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Wymagania

Arvato Polska wchodzi w skład grupy Arvato AG, która jest częścią międzynarodowego... koncernu medialnego Bertelsmann AG. Od roku 1994, jako pionier outsourcingu w Polsce, świadczymy wszechstronne usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, korespondencji masowej, wysyłki
i dystrybucji produktów, telefonicznej obsługi klientów, prowadzenia programów lojalnościowych, a także specjalistycznych usług finansowych (głównie faktoring, monitoring i windykacja, BPO finansowe). Naszymi zadowolonymi Klientami są liczne firmy polskie i międzynarodowe.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Administracja biurowa , Praca Praca dla studenta