Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży (branża HR)

Work Service S.A.

53-413 Wrocław, dolnośląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: 53-413 Wrocław

Czego oczekujemy?

• minimum roku doświadczenie zawodowego w obszarze sprzedaży
• wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych
• determinacji i konsekwencji w realizacji założonych celów
• zainteresowania produktami branży HR

Co oferujemy ?

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
• stałe wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjne premie uzależnione od wyników
• pracę w przyjaznym zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą
• swobodą kulturę organizacyjną i komfortowe warunki pracy (praca w biurowcu Sky Tower)
• możliwość korzystania z benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
• elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7.00 a 9.00)

W związku z rozwojem działu handlowego szukamy do naszego zespołu we Wrocławiu Osoby będącej entuzjastą sprzedaży. Szukasz możliwości rozwoju swojej kariery, lubisz wyzwania i chcesz sprzedawać? Zapraszamy do nas!

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z klientami biznesowymi
• sprzedaż usług Work Service S.A (m.in. praca tymczasowa, outsourcing, rekrutacje stałe)
• realizacja celów sprzedażowych, przygotowywanie raportów i aktualizacja danych
w systemie CRM
• poszukiwanie najlepszych rozwiązań biznesowych na potrzeby naszych klientów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.