Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Infolinii Energetycznej

Gi Group Poland S.A.

Łódź, łódzkie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa Klientów – telefoniczna i mailowa – tylko infolinia przychodząca
  • Udzielanie informacji odnośnie umowy, płatności
  • Przyjmowanie zgłoszeń Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
  • Komunikatywności oraz dobrej dykcji
  • Chęci zdobycia nowego doświadczenia oraz motywacji do pracy

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w przedziale godzinowym 8-17 poniedziałek – piątek bez zmian nocnych
  • Atrakcyjne premie miesięczne, frekwencyjne, uznaniowe
  • Kompleksowe szkolenie wstępne przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy
  • Dogodną i ciekawą lokalizację miejsca pracy w centrum Łodzi
  • Wsparcie Opiekuna oraz zespołu, na który zawsze możesz liczyć, przez cały okres zatrudnienia
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej oraz karty MultiSport

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. działająca pod marką Gi Group z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.