Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/12/2018.

Konsultant ds. systemów ERP (moduł księgowy i kadrowo-płacowy)

Łódź, łódzkie

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy działającej od ponad 20 lat w branży IT, dostarczającej systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za wdrażanie systemów ERP w przedsiębiorstwach
  • Konsultacje dotyczące obsługi systemów finansowo - księgowych i kadrowo - płacowych
  • Doradztwo przy optymalizacji procesów biznesowych
  • Zbieranie danych i opracowywanie raportów projektowych
  • Przekazywanie sugestii i potrzeb Klientów do Działu Programowania
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji u Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu: informatyka, ekonomia, finanse i pokrewne
  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu systemów ERP i/lub kluczowego użytkownika w projekcie wdrożeniowym od strony Klienta
  • Ogólna znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • Znajomość zagadnień z dziedziny księgowości/kadr i płac – mile widziana
  • Znajomość baz danych oraz języka SQL – mile widziane
  • Pisanie triggerów i procedur – będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność, samodzielność
  • Otwartość, komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka gotowość do wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób otwartych, samodzielnych i nastawionych na cel. Firma oferuje korzystne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o... wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

Doświadczenie UniKadr'u potwierdzają skutecznie działający, rekomendowani przez nas specjaliści wielu działów: personalnych, finansowo-księgowych, informatycznych, marketingu, handlowych, logistyki, administracji i obsługi klienta, zarządzania produkcją, inwestycji i rozwoju.

Dzięki pracy dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw przede wszystkim z Pomorza Zachodniego, bardzo dobrze znamy rynek pracy tego regionu, a zdobywane doświadczenia z tak różnych branż wykorzystujemy na korzyść naszych Klientów, przestrzegając zawsze zasady poufności.

Podstawą w kontaktach UniKadr'u z klientem jest wiedza, jakie są jego oczekiwania oraz potrzeby. Dlatego pracujemy interdyscyplinarnie - w naszym zespole są psycholodzy socjolodzy, humaniści, inżynierowie i ekonomiści. Umożliwia to wszechstronną i skuteczną realizację projektów.

Wysokie wymagania naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy organizacją uczącą się - systematycznie dostosowujemy nasze możliwości do ich potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest długofalowa, kompleksowa obsługa firm w zakresie Doradztwa Personalnego, a zadowolenie Klientów utwierdza nas w przekonaniu o właściwym kierunku naszych działań.

Właściwie dobrani, skutecznie motywowani i odpowiednio szkoleni pracownicy - to gwarancja sukcesu przedsiębiorstwa.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - ERP , Praca Finanse , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa