Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

P4 Sp. z o.o.

Gryfice, zachodniopomorskie

Gryfice

Twoje zadania:

  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Wyróżniasz się inicjatywą
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)

Korzyści dla Ciebie:

Umowa o pracę

Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia

Bogaty pakiet szkoleń

Opieka medyczna

Zobacz jak wygląda praca w Play
Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

Zapraszamy!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.