Konsultant ds. Sprzedaży i Marketingu

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Derksen Polska jest obecna na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Możemy Ci zaoferować:
• Samodzielne rozwojowe stanowisko, wdrożymy i zapoznamy Cię z naszymi ofertami
• Szkolenia z zakresu m.in. rekrutacji, sprzedaży i marketingu
• Benefity- dofinansowanie do kart Multisport
• Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe+ prowizja

Będziesz odpowiedzialny za:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż usług rekrutacji stałych
• Rozwój oraz utrzymanie relacji biznesowych z nowymi i obecnymi klientami
• Rozpoznanie i dbanie o potrzeby klientów
• Prowadzenie działań marketingowych
• Dodatkowo wsparcie w procesach rekrutacji

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie w sprzedaży usług i/lub marketingu
• Znajomość języka angielskiego min. poziom B2
• Motywacji i chęci do działania
• Umiejętności zarządzania własnym czasem pracy
• Komunikatywności, inicjatywy w pozyskiwaniu Klientów

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prowizja, karta Multisport
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi