Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia HERSTER w związku z rozwojem własnych struktur poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT DS. REKRUTACJI

MIEJSCE PRACY: LEGNICA

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie
  • Prowadzenie rekrutacji pracowników tymczasowych
  • Utrzymywanie wzorowych relacji z Klientami firmy
  • Koordynowanie i nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
  • Działania pro-sprzedażowe

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
  • Wiedza na temat zatrudniania i pobytu cudzoziemców
  • Umiejętność budowania trwałych relacji
  • Samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie w pracę
  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody finansowe
  • Partnerskie relacje i zdrową atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu

Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia HERSTER to nieszablonowa firma z indywidualnym pode... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta