Konsultant ds. rekrutacji z j.niemieckim

HR International Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Rzeszów

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy:

• Umowę w pełnym wymiarze godzin
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy
• Możliwość codziennej komunikacji w języku niemieckim
• Ciekawą i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym zespole
• Pozapłacowe benefity: Pakiet Medyczny / Karta Multisport

Obowiązki:

• Rekrutowanie pracowników na wyjazdy zagraniczne do Niemiec głownie na stanowiska magazynowe, produkcyjne, inwentaryzacyjne etc.
• Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
• Weryfikowanie znajomości języka niemieckiego u kandydatów
• Tłumaczenie profili kandydatów na j. niemiecki
• Stałe aktualizowanie i raportowanie informacji na temat realizacji projektów rekrutacyjnych

Wymagania:

• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – poziom min. B2
• Doświadczenie w rekrutacji
• Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne
• Samodzielność w działaniu oraz umiejętność zarządzania czasem pracy

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego: 504 293 632

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.