Konsultant ds Rekrutacji 360

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dołącz do Power Media! Do naszego zespołu rekrutacyjnego poszukujemy Konsultanta ds. Rekrutacji 360.

Kim jesteśmy i co robimy: Tworzymy kilkunastoosobowy, harmonijny i ambitny zespół zorientowany na działania w obszarze rekrutacji IT.

Wspieramy firmy w rekrutacjach najlepszych specjalistów IT. Jesteśmy częścią spółki informatycznej IFIRMA SA, która realizuje projekty z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu IT oraz prowadzi serwis księgowy ifirma.pl.

Zadania na stanowisku Konsultanta dr Rekrutacji 360:

  • samodzielna koordynacja i realizacja projektów rekrutacyjnych (END-TO-END) na stanowiska IT
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy
  • wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na dedykowanych portalach internetowych
  • udział w targach pracy, wydarzeniach związanych z rekrutacją
  • rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami, pozyskiwanie nowych projektów rekrutacyjnych (Business Delivery)
  • budowanie bazy potencjalnych klientów
  • koordynacja działań biznesowych: umawianie spotkań, przygotowanie ofert handlowych, udział w konkursach, przetargach, procesowanie umów handlowych
  • utrzymanie relacji z aktualnymi i potencjalnymi klientami
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT.

  • doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT
  • znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskania kandydatów
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z kandydatami
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży, biznesu
  • świadomość biznesowa umożliwiająca prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych na każdym poziomie komunikacji z klientem
  • proaktywna postawa i przedsiębiorcze nastawienie do realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność docierania do odpowiednich i decyzyjnych osób oraz budowanie relacji biznesowych
  • kreatywność, zapał i entuzjazm
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • otwartość i gotowość do pracy zespołowej

Kandydatom oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • umowa o pracę lub B2B
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • realną możliwość rozwoju
  • świetną atmosferę pracy, brak dress code’u
  • energiczny i otwarty zespół
  • owoce, napoje, kawę, herbatę – pod dostatkiem
  • długofalową współpracę
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • parking, rowerownię
  • imprezy integracyjne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media