Konsultant ds. pracy tymczasowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sieradz, łódzkie

Miejsce pracy: Sieradz

Numer ref. KPT/056/MŁO

Zadania:

  • Rekrutacja pracowników tymczasowych
  • Realizowanie procesów kompleksowej selekcji i rekrutacji
  • Zamieszczanie ofert pracy
  • Podstawowa obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników
  • Utrzymywanie regularnego kontaktu z kandydatami i pracownikami
  • Tworzenie raportów dotyczących zatrudnienia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pełne wdrożenie do pracy w miękkim HR
  • Możliwości rozwoju w ramach struktur firmy

Wymagania:

  • Zainteresowanie branżą HR
  • Proaktywne podejścia i inicjatywy
  • Chęć rozwoju w branży HR w agencji rekrutacyjnej
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8.00 - 16.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials