KONSULTANT DS. PLANOWANIA FINANSOWEGO

Prudential Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Czołowa firma ubezpieczeniowa na rynku poszukuje 2 kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. Planowania Finansowego.

Oferujemy: pracę w przyjaznym środowisku, szkolenia zawodowe, ponadprzeciętne wynagrodzenie, pomoc i wsparcie wdrożeniowe oraz możliwość uczenia się od najlepszych w tej branży.

Wymagania: wykształcenie minimum średnie, zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej.

Prezentacja firmy

Prudential Polska Sp. z o.o. zajmuje się głównie dystrybucją prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie