Konsultant ds personalnych w Agencji Pracy Fallwork

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Region: Poznań , ul. Towarowa

Zakres obowiązków:
-Realizacja projektów rekrutacyjnych.
-Wyszukiwanie i docieranie do najlepszych kandydatów na rynku.
-Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz bezpośrednie poszukiwanie kandydatów.
-Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami.
-Budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów na stanowiska specjalistyczne.
-Raportowanie bieżących zadań i działań
- Grafikowanie/ zawieranie umów/ rozliczanie pracowników tymczasowych

Oferujemy:
-Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (podstawa oraz rozbudowany system premiowy)
-Samodzielne stanowisko oraz możliwość wdrażania własnych koncepcji.
-Pracę z wykorzystaniem rozbudowanego i funkcjonalnego panelu pracowniczego
-Niezbędne narzędzia pracy.
-Szkolenia oraz możliwość nauki od fachowców w branży.
-Interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.
-Benefity pracownicze ( prywatne ubezpieczenie, karty multisport itp)

Kategorie:
- Administracja biurowa
- Human Resources
Typ:
- Praca stała
- Pilnie poszukujemy

*praca stała

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Wymogiem koniecznym jest minimalne doświadczenie w branży HR.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV poprzez portal internetowy lub składanie aplikacji osobiście w siedzibie Firmy Fallwork, ul. Towarowa 35, budynek DELTA.

Wymagania:
-Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych minimum 1 rok- warunek konieczny
-Wykształcenie min. średnie preferowane wyższe.
--Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Samodzielność i orientacja na cel.
-Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy pon-pt 9-17
-Podstawowa znajomość kodeksu pracy i prawa cywilnego
-mile widziane orzeczenie o niepełnosprawnośc