Konsultant ds. obsługi stałego klienta

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Naszym zadaniem jest utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami sieci komórkowej. Odpowiadamy za telefoniczne doradztwo i dopasowanie najlepszej oferty. Przedłużamy umowy i sprzedajemy nowe usługi

Oferujemy:

  • 2 podwyżki wynagrodzenia zasadniczego w ciągu 1 roku pracy;
  • 3 korzystne systemy prowizyjne;
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bilety do kina, prywatną opiekę medyczną i wiele innych;
  • szkolenia wdrażające i rozwojowe;
  • jasną ścieżkę rozwoju (od konsultanta po eksperta);

Tak pracujemy:

  • kontaktujemy się z klientami którzy biorą pod uwagę przedłużenie umowy / zmianę oferty;
  • dopasowujemy ofertę na podstawie historii klienta;
  • prowadzimy rozmowę telefoniczną w przyjaznej atmosferze;

Wymagania

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

Wypełnij formularz aplikacyjny i test który otrzymasz na swoją skrzynkę mailową a zaprosimy Cię do nas i pokażemy jak wygląda biuro obsługi klienta sieci komórkowej :)

Do zobaczenia!

Prezentacja firmy

Transcom Worldwide Poland należy do grupy Transcom Worldwide - gl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi