Konsultant ds. obsługi korespondencji mailowej z bardzo dobrym językiem niemieckim

Arvato Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Jako Konsultant będziesz odpowiedzialna/y za pisemne wsparcie klientów, odpowiadając na zapytania mailowe dotyczące zakupów, reklamacji lub zwrotu produktów platformy internetowej. Twoje zadania będą także polegać na przetwarzaniu i ochronie danych osobowych zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B2) weryfikowana podczas testów językowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w wybrane weekendy i święta. W skali miesiąca są to maksymalnie 3 dni weekendowe
  • Gotowość do udziału w tygodniowym szkoleniu wdrażającym, która trwa 6 kolejnych dni roboczych w wymiarze 48 godzin (codziennie 8 godzin dziennie, bez weekendów). Szkolenie prowadzone jest najczęściej w godz. 9.00-17.00
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienia do Klientów
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera oraz szybkości w wyszukiwaniu informacji
  • Otwartość na potrzeby Klienta
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz zaangażowanie.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Umowa podpisywana jest pierwszego dnia szkoleniowego na okres próbny, który wynosi 3 miesiące.
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w codziennym kontakcie mailowym z klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii
  • Elastyczne godziny pracy, które umożliwiają pogodzenie nauki, pracy oraz dodatkowych zajęć. Obsługa Klienta odbywa się między godziną 8.00 a 21.00; 7 dni w tygodniu, również we wszystkie święta polskie i niemieckie
  • Możliwość zatrudnienia na 3/4 lub pełen etat
  • Płatna 50 minutowa przerwa na 8 godzin pracy
  • Pracę w przyjaznym środowisku, w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania – budynek Globis, ul. Roosevelta 18
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające, które doskonale przygotuje Cię do pracy
  • Wsparcie przełożonego oraz mentorów na każdym etapie pracy
  • Jasna i czytelna ścieżka rozwoju zawodowego oraz premiowego
  • Bony zniżkowe na zakupy odzieżowe
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze Klienta oraz pracy w dużej, międzynarodowej fimie
  • Konkursy z nagrodami, bilety na imprezy kulturalne, upominki urodzinowe
  • A po pracy - wyjścia integracyjne, game corner oraz udział w wydarzeniach sportowych.

Dodatkowe informacje

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Wyslij swoje CV, umówmy się na rozmowę kwalifikacyjną i testy językowe.

W ciągu 2 dni roboczych dostaniesz od nas odpowiedź zwrotną

Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.