Konsultant ds. Obsługi Klienta

Apollo Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Apollo sp. z o.o. to miejsce pracy pełne ciekawych wyzwań. Naszą firmę tworzą ludzie z pasja, wizją i zaangażowaniem i takie osoby powitamy chętnie w naszym zespole.

Opis stanowiska:

  • Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów, z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług (obsługa połączeń przychodzących)
  • przyjmowanie i obsługa zamówień od klientów, doradztwo w zakresie wyboru produktu
  • udzielanie informacji dotyczących oferty, dostępności produktów oraz wyjaśnianie wszelkich kwestii związanych z realizacją zamówień
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i wysokie zadowolenie klientów

Wymagania

  • student/studentka
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • mile widziana znajomość sprzętu IT
  • znajomość serwisów aukcyjnych (np. Allegro)
  • wysoka kultura osobista, swoboda wypowiedzi
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • determinacja i samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przestrzeń do rozwoju zawodowego i awansu

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji za pomocą aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Apollo sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji i wieloletnim d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing