Konsultant ds. obsługi klienta

Arvato Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Nr.Ref. ZPL/06-07/2018

Zadania

Jako Konsultant będziesz odpowiedzialna/y za telefoniczne oraz mailowe wsparcie klientów, odpowiadając na zapytania dotyczące zakupów, reklamacji lub zwrotu produktów platformy internetowej. Twoje zadania będą także polegać na przetwarzaniu i ochronie danych osobowych zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat. Umowa podpisywana jest pierwszego dnia szkoleniowego na okres próbny, który trwa 3 miesiące
  • Elastyczne godziny pracy, które umożliwiają pogodzenie nauki i pracy. Obsługa Klienta odbywa się między godziną 8.00 a 21.00; 7 dni w tygodniu
  • Możliwość zatrudnienia w części etatu lub na cały etat
  • Pracę w przyjaznym środowisku, w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające, które doskonale przygotuje Cię do pracy
  • Wsparcie przełożonego oraz mentorów na każdym etapie pracy
  • Bony zniżkowe na zakupy
  • Konkursy z nagrodami, bilety na imprezy kulturalne, upominki urodzinowe
  • A po pracy - wyjścia integracyjne, game corner oraz udział w wydarzeniach sportowych

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta
  • Gotowość do udziału w tygodniowym szkoleniu wdrażającym (8 godz dziennie, przez 6 dni roboczych).
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Umiejętności sprawnej obsługi komputera
  • Otwartości na potrzeby klienta
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz zaangażowanie
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.