Konsultant ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Professional Care 24 sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • Codzienny kontakt z niemieckimi partnerami
  • Ścisła współpraca z działem rekrutacji
  • Sprawdzanie poziomu znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy w Niemczech
  • Tworzenie elektronicznych profili kandydatów
  • Tłumaczenie dokumentów z PL na DE i odwrotnie

To oferujemy

  • Stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00.
  • Umowa o pracę
  • Karta Multisport
  • Praca w nowoczesnym biurowcu
  • Możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Professional Care 24 to wiodąca marka w branży opieki domowej w Niemczech. Na rynku działamy już od 2012 roku, notując przez ten okres nieprzerwany rozwój. Jeśli szukasz ambitnej, dającej możliwość rozwoju i awansu pracy w branży HR to zapraszamy do aplikacji na stanowisko:

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (mile widziane C1)
  • Biegła obsługa komputera oraz programów pakietu Office (Outlook, Excell, Word)
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Mile widziane:

  • Wykształcenie germanistyczne
  • Doświadczenie w branży opieki osób starszych

Prezentacja firmy

Professional Care 24 sp. z o.o. to renomowana agencja pracy, spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne