Konsultant ds. obsługi klienta - infolinia przychodząca

Krajowy Integrator Płatności S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące podanego stanowiska:

Miejsce pracy : Poznań

Okres zatrudnienia : praca na stałe

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, z możliwością przedłużenia zgodnie ze ścieżką kariery na umowę o pracę

Wymiar czasu pracy : 1/2 etatu lub pełen etat

Studenci – mile widziani

Twoje obowiązki:

• Odpowiadanie na pytania i wątpliwości klientów drogą e-mailową i telefoniczną.

• Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta i ciągłe pogłębianie wiedzy na temat produktów oferowanych przez firmę

• Ogólne zadania administracyjne i biurowe (rozwiązywanie problemów)

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

• Siedzibę firmy i tym samym pracę w samym centrum Poznania.

• Pracę zmianową od poniedziałku do soboty (możliwe elastyczne godziny pracy).

• Możliwość szybkiego rozwoju.

• Prywatną opiekę medyczną oraz lekcje języka angielskiego

Wymagania

Jeżeli:

• Lubisz kontakt z klientem a praca z ludźmi to Twój żywioł.

• Jesteś opanowana/y i życzliwa/y w kontaktach z klientami.

• Potrafisz jasno wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe problemy.

• Bardzo dobrze obsługujesz komputer i sprawnie poruszasz się po Internecie.

• Jesteś osobą komunikatywną i kreatywną.

• Posiadasz doświadczenie w obszarze obsługi klienta - dodatkowy atut.

• Masz umiejętność poprawnego wysławiania się oraz dobrą dykcję do prowadzenia rozmów telefonicznych

• Znasz zasady ortografii i gramatyki języka polskiego

• Dobrze obsługujesz komputer

• Szybko przyswajasz wiedzę

Szukamy właśnie Ciebie!

Nie zastanawiaj się jeśli dodatkowo

• znasz język angielski

• masz umiejętności techniczne lub chęć ich nauczenia się

Zapraszamy do zespołu i czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

Krajowy Integrator Płatności S.A. jako krajowa instytucja płatnicza jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta