Konsultant ds. Helpdesk

Kamsoft S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Bezpośrednie wsparcie telefoniczne dla użytkowników systemów IT

Zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi klientów

Zdalny serwis systemów zainstalowanych u klienta

Okresowe szkolenia użytkowników systemu

Wymagania

Doświadczenie we współpracy z klientami i pracy zespołowej

Znajomość podstawowych narzędzi bazodanowych, w szczególności języka SQL

Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office

Umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista

Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań

Samodzielność, staranność i terminowość w realizacji zadań

Mile widziane:

Doświadczenie w pracach serwisowych systemów informatycznych

Znajomość branży medycznej lub farmaceutycznej

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie kwartalne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy