Konsultant ds. Helpdesk IT

Kamsoft S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Bezpośrednie wsparcie telefoniczne dla użytkowników systemów IT,
- Zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi klientów,
- Zdalny serwis systemów zainstalowanych u klienta,
- Udział w działaniach handlowych,
- Okresowe szkolenia użytkowników systemu.

Wymagania

- Doświadczenie we współpracy z klientami i pracy zespołowej,
- Znajomość podstawowych narzędzi bazodanowych, w szczególności języka SQL,
- Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office,
- Umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,
- Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,
- Samodzielność, staranność i terminowość w realizacji zadań.

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracach serwisowych systemów informatycznych,
- Znajomość branży medycznej lub farmaceutycznej.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce, docelowo na cz. nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta