Konsultant ds. Funduszy Unijnych (Doradca Klienta)

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą doradczą,

która kompleksowo połączyła usługi doradcze w ramach projektów inwestycyjnych z produktami finansowymi oferowanymi przez banki, towarzystwa leasingowe i ubezpieczeniowe.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa telefoniczna Klienta - doradztwo w zakresie pozyskiwania dofinansowania ze środków unijnych dla klientów firmy (baza dostarczona przez pracodawcę)
  • przygotowanie oferty dopasowanej do oczekiwań Klienta
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w telefonicznym kontakcie z Klientem biznesowym
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • chęć samodoskonalenia

Oferujemy:

  • Osoby zatrudnione na tym stanowisku otrzymują od nas pełne wyposażenie potrzebne do pracy oraz bazy danych klientów (przedsiębiorców), których obsługujemy lub chcemy obsługiwać
  • wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjne warunki prowizyjne + premie
  • stabilne zatrudnienie - po okresie próbnym umowa o pracę
  • system motywacyjny do realizacji celów
  • realne możliwości podnoszenia kwalifikacji - otwarta ścieżka kariery
  • stały pakiet szkoleń wewnętrznych w trakcie trwania umowy
  • pełne wsparcie zespołu

Prezentacja firmy

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o. o. jest jedną z najskute... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting