Konsultant ds. administracji i rekrutacji

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty na kontakt z kandydatem zgłoś się do Nas!

Ze względu na dynamiczny rozwój naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Najważniejsze zadania:

  • rekrutacja kandydatów w zakresie usługi pracy tymczasowej oraz pracy stałej,
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych,
  • bieżący monitoring zleconych projektów rekrutacyjnych,
  • zarządzanie bazą kandydatów,
  • budowanie trwałych relacji z Klientem,
  • raportowanie do Klienta i Przełożonego,
  • udział w planowaniu działań rekrutacyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji tymczasowych,
  • doświadczenia w agencji doradztwa personalnego,
  • wykształcenia wyższego,
  • znajomości ustawy o pracy tymczasowej,
  • znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy,
  • znajomości i umiejętność obsługi pakietu MS Office szczególnie Excel,
  • wysokiej motywacji do pracy,
  • nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów,
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie całego zespołu,
  • pakiet szkoleń wprowadzających,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zapraszamy! Zainteresowanych proszę o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.