Konsultant Dostarczania Rozwiązań IT

Hays Poland

Torun, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Torun
Torun
NR REF.: 1139099

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – koncernu farmaceutycznego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Konsultant Dostarczania Rozwiązań IT

Forma współpracy: B2B
Stawka: 115-135 zł/h netto + VAT
Lokalizacja: Toruń
Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu

Obowiązki:
  • Dostarczanie produktów IT w ramach projektów i zleceń zmian w jak najkrótszym czasie, terminowo, w zakładanej jakości oraz w zdefiniowanym budżecie,
  • Planowanie zapotrzebowania na specjalistów i technologie,
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym zgodnie ze strukturą portfelową,
  • Aktywne wsparcie klientów wewnętrznych w definiowaniu nowych produktów oraz zmian funkcjonalnych dla już istniejących,
  • Opracowanie i utrzymywanie harmonogramu prac IT,
  • Koordynację prac zespołów i dostawców IT,
  • Stworzenie warunków do efektywnej pracy zespołu projektowego IT,
  • Zapewnianie sprawnego przepływu informacji niezbędnych do realizacji zadań poszczególnych osób i zespołów,
  • Współpraca z innymi jednostkami grupy w ramach realizacji prac projektowych,
  • Zarządzanie zmianą w projekcie w ramach prac IT,
  • Koordynacja postępowań zakupowych IT,
  • Analiza ryzyk technologicznych, wsparcie rozwiązywania problemów,
  • Budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,
  • Raportowanie postępów prac

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu dużymi projektami IT w szczególności projektami z obszaru Order to Delivery/Order Management,
  • Doświadczenie w realizacji projektów z dostawcami zewnętrznymi,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • Doświadczenie w organizacji IT opartej o procesy,
  • Umiejętność identyfikacji i zrozumienie potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie dostarczanego oprogramowania,
  • Znajomość metodyki PRINCE2 oraz dowolnej metodyki Agile,
  • Doświadczenie w organizacji i koordynacji prac zespołu projektowego,
  • Umiejętność planowania i egzekwowania powierzonych zadań,
  • Umiejętność podejmowania nowatorskich rozwiązań, przewidywania skutków podjętych działań oraz tworzenia planów alternatywnych,
  • Bardzo dobre zdolności analityczne,
  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność dokumentowania pracy,
  • Determinacja w realizacji zadań oraz orientacja na cel i wyniki,
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość narzędzi: MS Project Online, Jira Agile, Confluence, MS Office.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (do 20%)
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
  • Wsparcie merytoryczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland