Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie projektów produktów oraz maszyn (3D i 2D) zgodnych z standardami firmy, w oparciu o specyfikację.
  • Optymalizacja istniejących konstrukcji
  • Dbałość o jakość produktów oraz ciągły wzrost innowacyjności stosowanych rozwiązań.
  • Czynny udział w fazie budowy i uruchomień projektów
  • Aktywna współpraca z zespołem inżynierów oraz klientem, aby maksymalnie sprostać wymaganiom aplikacji
  • Wsparcie techniczne dla inżynierów sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku, kierunek Budowa maszyn/Mechatronika
  • Doświadczenie w dziedzinie budowy maszyn / mechatroniki
  • Dobra wiedza z zakresu konstrukcji
  • Dobra znajomość środowiska CAD SolidWorks
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Kreatywność, elastyczność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka motywacja zawodowa oraz kultura osobista
  • Umiejętność obsługi komputera i oprogramowania: pakiet MS Office

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach poprzez udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach
  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę pracy

Jesteśmy dynamicznym zespołem dostarczającym profesjonalne rozwiązania na polu... testowania elektroniki i wiązek elektrycznych. Nasze aplikacje zawierają zarówno sprzęt jak i oprogramowanie.

Dostarczane przez nas rozwiązania znajdują miejsce na produkcji wielu europejskich i światowych producentów.

Dostarczamy:
Rozwiązania testowe dla produkcji i testu wiązek elektrycznych
- testery, stoły testowe, moduły testowe oraz oprogramowanie
Rozwiązania testowe do testowania elektrycznego i funkcjonalnego układów płytek drukowanych PCB, elektroniki oraz produktów elektrycznych
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria