Opis stanowiska pracy

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie do naszego zakładu w Oświęcimiu poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Nr ref. K/2019

Miejsce pracy: Oświęcim

Poszukujemy kandydatów/-ek którzy:

  • Wykształcenie średnie techniczne – preferowane wyższe techniczne;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku – minimum 2 lata;
  • Wysoko rozwinięta, praktyczna wiedza w zakresie konstruowania przy użyciu programów CAD;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Specjalistyczna wiedza techniczna;
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów;
  • Inicjatywa, kreatywność, samodzielność;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Prawo jazdy kat. B;

Gdy dołączysz do naszego zespołu odpowiedzialny/a będziesz za:

  • Projektowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej przy pomocy programu Inventor Professional 2016 (pakiet Autodesk Product Design Suite Ultimate), AutoCAD;
  • Przygotowywanie rysunków montażowych;
  • Opracowywanie instrukcji i dokumentacji wykonawczej 2D;
  • Tworzenie rysunków 2D pod wypalarkę plazmową;
  • Tworzenie wykazów materiałowych pod tworzone projekty;
  • Przygotowywanie wycen oraz kalkulacji projektów;
  • Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji;
  • Kontakt z dostawcami części maszyn;
  • Kompletne i terminowe wykonanie zleconych prac;
  • Ścisła współpraca z najwyższym kierownictwem;
  • Bieżące raportowanie postępów prac;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Praca na 1 zmianę od pn-pt;
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Nicromet to prywatna polska firma działająca w branży recyclingowej, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis