ManpowerGroup Sp. z o.o.

Konstruktor

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Zarządzanie procesem projektowym
  • Tworzenie dokumentacji 2D (konstrukcyjnej) na bazie otrzymanych modeli i referencji
  • Podstawowe obliczenia wytrzymałościowe (statyczne)
  • Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z klientami
 Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego i podstawowych metod wytwórczych
  • Znajomość jednego z programów: SolidWorks, AutoCad, Catia V5 lub V6
  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe techniczne
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Znajomość języka angielskiego - min. A2
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze konstrukcji maszyn

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • W pełni opłacany pobyt w Jeleniej Górze na czas wdrożenia
  • Premia roczna oraz premia uznaniowa za szczególne osiągnięcia
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, system MyBenefit, karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, program poleceń pracowniczych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy