Konstruktor

Katowice, śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Z racji na dynamiczny rozwój organizacji poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko Konstruktor, która będzie odpowiadać zarówno za tworzenie koncepcji i udoskonalanie stanowisk pracy (około 80% czasu pracy) oraz rozwój od strony designu nowych lub istniejących już produktów firmy (około 20% czasu pracy).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowym firma z branży automatyki domowej z okolic Katowic, która zapewnia swoim odbiorcom zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Z racji na dynamiczny rozwój organizacji firma poszukuje ambitnej osoby, która dołączy do zespołu konstruktorów.

Firma gwarantuje swoim Klientom najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, a pracownikom atrakcyjne miejsce pracy.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Aktywny udział w realizacji innowacyjnych projektów;
  • Tworzenie koncepcji stanowisk pracy;
  • Samodzielne projektowanie konstrukcji mechanicznych;
  • Branie udziału we wdrażaniu i montażu zaprojektowanych konstrukcji na zakładzie;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub pokrewne będą dodatkowym atutem);
  • Dobra znajomość projektowania: (AutoCAD, SolidWorks, PTC Creo);
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem konstrukcji na potrzeby produkcji (w szczególności zagadnienia mechaniki przemysłowej);
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B1);
  • Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność i zorganizowanie.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Praca w zgranym, międzynarodowym zespole w sprzyjającej atmosferze;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria