Nowy Styl
Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko pracy utworzone w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Jasło

ZAKRES ZADAŃ:

  • Prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanym wyrobem w zakresie mebli biurowych oraz krzeseł,
  • Nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie,
  • Nadzór konstrukcyjny nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu,
  • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonych projektów,
  • Optymalizacja konstrukcji wyrobów,
  • Współpraca z odbiorcami i klientami w zakresie uzgodnień technicznych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki mechaniczne,
  • Zaawansowana znajomość modelowania 3D konstrukcji wyrobów w tym znajomość modelowania powierzchni,
  • Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem z grupy CAD oraz MS Office,
  • Dobra (komunikatywna) znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość analizy Metodą Elementów Skończonych,
  • Znajomość oprogramowania 3DExperience/Catia oraz AutoCAD,
  • Doświadczenie w zakresie projektowania wyrobów meblowych,
  • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Podstawowa znajomość systemów ERP,
  • Znajomość analizy FMEA.

OFERUJEMY:

  • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej
  • w Europie o największym potencjale rozwojowym w całej branży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę: www.nowystylgroup.com
Nowy Styl