Opis stanowiska pracy

Firma Regalux działa w rozwijającej się w zawrotnym tempie branży logistyki magazynowej. Dostarczamy rynkowi zabudowę magazynową odpowiadającą najwyższym standardom i nowatorskie rozwiązania automatyki magazynowej pod marką A1 Sorter. Proponujemy jakże istotne dziś usługi kompleksowej optymalizacji powierzchni magazynowych, a także fachową i wszechstronną pomoc serwisową. Dlatego też praca u nas oznacza niemal wyłącznie zaangażowanie w projekty duże, nowoczesne i kształtujące przyszłość branży. Przekraczamy śmiało granice rodzimego rynku, żeby bez żadnych kompleksów wykorzystać europejskie możliwości.

Dołącz do naszego grona, razem sprostamy wszelkim wymaganiom rozpędzonego rynku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR/PROJEKTANT AUTOMATYKI MAGAZYNOWEJ

Miejsce pracy: Chojnice

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowanie dokumentacji dla projektów w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D,
  • tworzenie dokumentacji opisowych i specyfikacji technicznych,
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej,
  • udział w przygotowaniu założeń technicznych do nowych projektów,
  • udział w tworzeniu prototypów,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • system premiowania,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • udział w realizacji międzynarodowych projektów,
  • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • ciągły rozwój zawodowy,

Wymagania

  • ostatni rok studiów lub ukończone studia wyższe (preferowana inżynieria mechaniczna, budowa maszyn),
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD lub Solidworks,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z mechaniką oraz obróbką stali,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania,
  • umiejętność pracy zespołowej,

Prezentacja firmy

Firma Regalux od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Inżynieria