Opis stanowiska pracy

Firma zajmuje się projektowaniem maszyn oraz linii technologicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

KONSTRUKTOR

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej 2D
  • Modelowanie 3D
  • Współpracę z klientem
  • Pracę nad nowymi koncepcjami produktów
  • Sporządzanie BOM

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Mechanika i Budowa Maszyn lub Automatyka i Robotyka (mile wdziani absolwenci),
  • Znajomość programu CAD - ProEngineer/ Creo, SolidWorks lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania,
  • Odpowiedzialność, terminowość, dokładność.
  • Proaktywna postawa

Oferujemy:

  • Szkolenia z programu ProEngineer / Creo,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość poszerzania wiedzy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Zajmujemy się projektowaniem CAD dla szeroko pojętej branży inżyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria