Konstruktor urządzeń do przemysłu spożywczego

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń dla przemysłu spożywczego, napojowego i farmaceutycznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w formie 2D-3D,
  • Prace konstrukcyjne w zakresie projektowania urządzeń,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość środowiska MS Office,
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD 3D,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym,
  • Szkolenia techniczne,
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.