Konstruktor technolog

HAYS Manufacturing

Opole, opolskie

Opole
NR REF.: 1160054

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalowej, poszukujemy Technologa Konstruktora.

Opis stanowiska:
• Nadzór nad terminową realizacją zleceń,
• Weryfikacja zleceń pod względem merytorycznym i materiałowym,
• Wsparcie technologów w planowaniu produkcji,
• Przygotowanie dokumentacji technicznej w tym instrukcji stanowiskowych,
• Analiza możliwości produkcyjnych i dostosowanie ich do zamówień,
• Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla klientów,
• Identyfikowanie i rozwiązywania problemów jakościowych,
• Wsparcie działu jakości w zakresie nadzoru nad produkcją,
• Wsparcie techniczne dla działu produkcji, handlowego i realizacji.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub zbliżone),
• Kilkuletnie doświadczanie na stanowisku technologa/konstruktora/inżyniera produkcji/inżyniera jakości w branży stolarki aluminiowej i/lub stalowej,
• Biegła obsługa AutoCAD,
• Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office (Outlook, Power Point, Excel, Word, Acces),
• Znajomość zagadnień z zakresu planowania produkcji oraz optymalizacji przepływu materiałów,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferta:
• Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach
• Rozwój umiejętności zawodowych
• Prywatna opieka medyczna
• Ubezpieczenie grupowe
• Dodatki do wczasów
• Karta sportowa
• Premie od wyników
• Telefon
• Laptop
• Umowa o pracę
Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienia formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy.

Klikając "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę internetową Pracodawcy.

Zobacz wszystkie oferty pracy